U cijenu masaža uračunat je pregled i razgovor radi bolje prilagodbe tretmana.

CJENIK MASAŽAKN
Medicinska masaža (60 min)220,00
Klasična masaža (60 min)220,00
Sportska masaža (60 min)250,00
Masaža za trudnice (60 min)220,00
Parcijalna masaža (30 min)130,00
Produžena parcijalna masaža (45 min)190,00
Produžena klasična masaža (90 min)320,00
Limfna drenaža (60 min)220,00
Limfna drenaža (45 min)190,00
Limfna drenaža (30 min)130,00
Masaža s čokoladom (60 min)250,00
Anticelulitna masaža (30 min)130,00
Masaža lica, vrata i dekoltea (20 min)110,00

Rezervirajte termin

DEPILACIJA ZA ŽENEVOSAK/KNEGIPATSKA/KN
Cijele noge140,00250,00
Cijele noge + bikini160,00285,00
Cijele noge + brazilka200,00340,00
Potkoljenice70,00125,00
Nadkoljenice80,00160,00
Pola nogu + prepone110,00210,00
Pola nogu + brazilka120,00230,00
Depilacija ruku70,00140,00
Depilacija brazilska/115,00
Depilacija bikini zone/80,00
Depilacija pazuha40,0080,00
Depilacija nadusnica25,0055,00
Depilacija lica50,0090,00
Cijelo tijelo250,00450,00

Rezervirajte termin

DEPILACIJA ZA MUŠKARCEVOSAK/KNEGIPATSKA/KN
Depilacija prsa80,00170,00
Depilacija leđa150,00285,00
Depilacija trbuha80,00170,00

Rezervirajte termin

NJEGA TIJELAKN
Peeling tijela150,00
Maska za tijelo150,00
Peeling, maska, masaža380,00
Čišćenje leđa300,00
Tretman mršavljanje (termodeka)180,00
Anticelulitna masaža + termodeka280,00

Rezervirajte termin

NJEGA LICAKN
Klasično čišćenje lica280,00
Peeling lica50,00
Maska za lice50,00
Peeling, maska, masaža190,00
Kompletna njega lica350,00
Intezivna hidratacija130,00
Korekcija obrva30,00

Rezervirajte termin